Vážení zákazníci, od 1.2.2023 součástí lékárenské sítě Lemon.

EUCERIN - Medicínská péče pro krásnou pleť

EUCERIN kosmetikaEucerin je značka dermokosmetické péče doporučovaná dermatology, jejíž základ tvoří rozsáhlý vědecký výzkum. Pomáhá udržovat a obnovovat správné fungování kůže, a tím Vám dává jistotu zdravé a krásné pleti.

Se svojí medicínskou odborností, výzkumem a nadšením pro kosmetickou péči je Eucerin výjimečnou dermokosmetickou značkou, která uplatňuje holistický přístup.

Podrobné informace o všech přípravcích EUCERIN naleznete na stránkách www.eucerin.cz. Tištěné brožurky, vzorky krémů a samotné přípravky si můžete zakoupit přímo v naší lékárně.

Dermokosmetika Eau Thermale Avène

Dermokosmetika Eau Thermale AvèneDermokosmetika značky Eau Thermale Avène je speciálně určená pro citlivou pleť.

Základem přípravků je Termální voda Avène, která má jedinečné minerální a biologické vlastnosti, působí proti podráždění a zklidňuje citlivou pleť.

Za všemi přípravky stojí tým vědců, kteří k jejich vývoji přistupují se stejnou důsledností jako k lékům a léčivým přípravkům.

A-DERMA - Přírodní rostlinná dermokosmetika

A-DERMA je dermokosmetická značka s přírodní rostlinnou účinnou látkou, která pečuje o křehkou fragilní kůži a zároveň zklidňuje kůži narušenou a podrážděnou. Vzácná odrůda, oves Rhealba®, byla vybrána týmem odborníků Pierre Fabre z více než 80 druhů ovsa pro své zklidňující, obnovující a hydratační účinky. Je základem všech produktů značky A-DERMA, má příznivý účinek na křehkou fragilní kůži a zklidňuje podráždění.